POZVÁNKA NA BOHOSLUŽBU V PARDUBICÍCH 7.ÚNORA OD 9:00 V "ABC KLUBU" (Štolbova 2665)

Ahoj kamarádi,
 
koho napadla otázka: "Blíží se seminář v Pardubicích. To jsem zvědavej jestli bude bohoslužba?" Odpověď je jednoduchá. URČITĚ ANO :-)
 
Spolehlivá parta kamarádů chystá bábovky a kafe, takže můžete do ABC Klubu (Štolbova 2665, Pardubice) v neděli 7. února dorazit už v 8:30 i když bohoslužba začne v 9:00
 
Mezi pomůckama bude i novinka od výborného amerického kazatele Andy Stanleyho: Nepřátelé srdce za 230,- Kč. Andy Stanley odhaluje čtyři destruktivní emoce – vinu, hněv, chamtivost a žárlivost – i to, jak pronikají do našeho života a ničí naše vztahy. Pokud s nimi nebudeme bojovat, budou mít moc zničit náš domov, kariéru i přátelství. Andy má skvělou schopnost vzít myšlenky z Bible a převést je do našeho normálního života.
 
Na bohoslužbě k nám promluví americký kazatel a misionář Greg Strock, který se rozhodl dát České republice nejlepší roky svého života a bydlí nyní v Havířově. Greg je oblíbený u mladých lidí a pomáhá také mladým lídrům na cestě lídra. Jak jsem s ním mluvil tak se na vás těší a s Romanem si skvěle rozuměli.

 
Mám radost, že tohle můžeme společně dělat a pomáhat lidem poznávat Ježíše. Vím, že mimo mnoho jiných věcí i z tohoto se Bůh raduje!
 
Za tým Cesta za pravdou

Daniel Skokan